Preskočiť na hlavné menu


Hlavná stránkaok magazín Krása a welness Dodržiavanie zásad vedie k úspechu

Dodržiavanie zásad vedie k úspechu

Kategória: Životný štýl

Pridané: 21. 10. 2013

Autor: mkr

Situácie, kedy ani po dlhodobej námahe či diétach neprichádza vytúžený efekt určite mnohí dobre poznáte. Sklamanie a zúfalstvo by však nemali byť na mieste. Skúste to inak.

Dajte si záväzok a nájdite potrebnú motiváciu. Nikto iný za vás neschudne, to je fakt, ktorý si treba uvedomiť. Sústreďte sa na to, chudnutie vyžaduje množstvo fyzickej i psychickej energie. O diétach a pravidelnom pohybe si dnes môžete nájsť takmer nekonečné množstvo informácií, stanovte si popri tom reálne ciele.

Počítajte s tým, že by ste za týždeň nemali schudnúť viac ako pol kila až jeden kilogram. Práve to je cesta, ako redukovať svoju hmotnosť dlhodobo a neohrozovať vlastné zdravie. Stanovte si výsledok, ktorý by ste chceli dosiahnuť, napríklad zníženie váhy o päť kilogramov. Po jeho dosiahnutí pokračujte ďalej.

Zmeny by sa mali prejaviť aj v jedálnom lístku. Porcie by mohli ostať rovnako veľké, mali by však obsahovať menej kalórií. Zásadou je, že deň musí začínať raňajkami. Práve to je cesta k tomu, ako ostať aktívny až do večera. 

Správnou cestou k dlhodobému chudnutiu je práve kombinácia jedla, pohybu a dlhodobého dodržiavania zásad, ktoré ste si stanovili.

Facebook

Twitter

Späť na zoznam

  • Poslať odkaz známemu
0850 166 5100850 166 556